Producent opakowań przemysłowych i folii | ergis.eu

Odpowiednie zapakowanie towaru jest kluczowe w przypadku magazynowania oraz transportu. Folie i opakowania przemysłowe są nieodłącznymi produktami zużywanymi w zakładach produkcyjnych i generują sporo odpadów, a także kosztów. Aby uniknąć powyższej sytuacji, warto stawiać na rozwiązania sprawdzone, charakteryzujące się wysoką jakością. Dzięki temu nawet wyższa cena za opakowania i folie przyczyni się do ograniczenia kosztów przez przedsiębiorstwo - np. za sprawą większej wytrzymałości można użyć mniej materiału.
Producent opakowań przemysłowych i folii

Rodzaje opakowań producenta Ergis

Ergis od lat produkuje różnego rodzaju opakowania, wśród których wiodącymi produktami są folie przemysłowe. To na przykład popularny stretch, czyli powszechnie znany materiał transportowy, ceniony przez pracowników wielu firm przewozowych. Jednak lepiej sprawdzą się autorskie wyroby, takie jak nanoERGIS, czyli produkt doceniany za wytrzymałość czy GreenStretch, w którego produkcji używa się w sporej części surowca z recyklingu. Można też wyróżnić wysokiej jakości folie spożywcze, izolacyjne, laminaty etc.

Jakie folie do pakowania żywności wybrać?

Na szczególną uwagę zasługują twarde folie oraz laminaty, które powstają z tworzyw PVC oraz PET. Są oczywiście przetestowane pod kątem użytku z żywnością, ale też farmaceutykami - nie wchodzą w reakcje z zabezpieczonymi wyrobami, również tymi newralgicznymi. Produkty można dopasować do potrzeb przedsiębiorstwa. Dzieje się tak, ponieważ Ergis dostosuje grubość i rodzaj folii oraz laminatów na podstawie tego, jaki obiekt ma zostać zapakowany. Mogą to być mięso, warzywa, nabiał itd. o różnym gabarycie.

Wyroby Ergis - czym się cechują?

Wyroby marki Ergis są przede wszystkim dopasowane do wymagań rynku - spełniają międzynarodowe normy jakości. Poza tym każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę. Dzięki wykorzystaniu laboratorium ELSA Ergis idealnie dopasowuje opakowania przemysłowe do konkretnego towaru. Wspomniane folie wytrzymują spore naprężenia, a także są bardzo wytrzymałe. Dzięki temu nie trzeba ich używać tak dużo jak w przypadku odpowiedników konkurencji. Ten fakt nie tylko generuje oszczędności, ale też pozwala zredukować generowanie odpadów.